Obstawianie Starcraft w 2021 r.: Analiza i prognozy


Starcraft jest jednym z najpopularniejszych e -sportów na świecie i nic dziwnego, że obstawianie Starcraft stał się coraz bardziej popularny w ostatnich latach. Z już rozpoczęciem kalendarza StarCraft 2021, nadszedł czas, aby spojrzeć na scenę i dokonać prognoz na nadchodzący rok.

Stan Starcraft w 2021

 • Blizzard ogłosił 1 USD.8 milionów nagród dla serii Mistrzostw Świata Starcraft II 2021 (WCS).
 • Starcraft II WCS przeszedł znaczące zmiany, przy czym podziały pretendenta i najważniejsze połączyły się w pojedynczy WCS.
 • GSL (Global Starcraft II League) jest nadal najbardziej prestiżowym turniejem Starcraft, który odbył się w Korei i z udziałem najlepszych graczy na świecie.
 • Koreańska scena pozostaje dominująca w Starcraft, a gracze jak Ty, Rogue i Maru konsekwentnie występują na najwyższym poziomie.
 • Istnieje również silni nie-Koreańczycy, tacy jak Serral z Finlandii i Reynor z Włoch.

Ogólnie rzecz biorąc, Starcraft pozostaje wysoce konkurencyjnym i ekscytującym e -sportem, z lojalną bazą fanów i zdrową sceną konkurencyjną – doskonałe składniki możliwości obstawiania.

Rynek zakładów dla Starcraft

Starcraft Betting ma dostęp do szeregu rynków, w tym zwycięzca, zwycięzca meczu i zwycięzca map, a także zakłady handicapowe i ponad/pod BEG na podstawie map lub wygranych meczów wygranych.

2021 roku, więc

 • Zakłady zwycięzcy meczu są najczęstsze i pozwalają postawić, który gracz wygra indywidualny mecz w turnieju.
 • Popularne są również obstawianie handicapowe, szczególnie gdy istnieje wyraźny faworyt – do wyniku outsidera zostanie dodany, aby nieco wyrównać boisko.
 • Zwycięzcy zwycięzcy są postawione na zwycięzcę całego turnieju, co może zaoferować pewne atrakcyjne szanse ze względu na konkurencyjny charakter Starcraft.

Pamiętaj, aby zbadać najlepsze bukmachety do zakładów Starcraft i skorzystaj z dostępnych promocji lub premii.

bardziej popularny

Najlepsi gracze, na których można się postawić

Aby uczynić opłacalne zakłady Starcraft, ważne jest, aby zidentyfikować najlepszych graczy, na które można się postawić. Oto niektórzy gracze, na które należy uważać w 2021 roku:

 • Ty – Koreański gracz terranowy, który wygrał GSL vs 2018. Znany ze swoich silnych umiejętności mikro i agresywnego stylu gry, Ty zawsze stanowi zagrożenie GGBET bonus bez depozytu w turniejach i dobrym graczem, na który można postawić na zwycięzców meczów.
 • Serral – Fiński gracz, który wygrał globalne finały WCS 2018 i konsekwentnie był jednym z najlepszych graczy w Starcraft w ostatnich latach. Smart i cierpliwy Plastyle Serral czyni go dobrym wyborem dla ogiera zwycięzcy.
 • Łobuz – Kolejny koreański gracz, Rogue, był jednym z najbardziej dominujących graczy w Starcraft w ciągu ostatnich kilku lat. Wygrał globalne finały WCS 2019 i konsekwentnie występuje na wysokim poziomie w turniejach.
 • Reynor – Młody zawodnik z Włoch, który szybko stał się jednym z najlepszych graczy Zerg na świecie. Agresywny styl gry Reynora i silne umiejętności mikro -umiejętności sprawiają, że jest dobrym wyborem dla zwycięzcy meczu.

Oczywiście w Starcraft jest wielu innych silnych graczy, którzy mogliby nas zaskoczyć w 2021 roku, więc nie odpisuj żadnych osób z zewnątrz!

Prognozy dla 2021 r

Zawsze trudno jest przewidzieć w Starcraft, ponieważ gra może być wysoce nieprzewidywalna, a wiele turniejów decyduje się na małe margines. Oto jednak kilka prognoz na nadchodzący rok:

 • Koreańscy gracze będą nadal dominować w scenie, a Ty, Rogue i Maru osiągną dobre wyniki w turniejach.
 • Serral pozostanie jednym z najlepszych nie-Koreańskich graczy i może potencjalnie wygrać kolejne globalne finały WCS.
 • Reynor będzie nadal poprawiał się i może potencjalnie wygrać ważny turniej.
 • Widzieliśmy kilka niespodzianek w 2021.

Ogólnie rzecz biorąc, Starcraft obiecuje być ekscytującym eSport dla entuzjastów zakładów w 2021 roku. Upewnij się, że nadążaj za najnowszymi wiadomościami i turniejami oraz rozważ niektóre z powyższych wskazówek i prognoz, aby jak najlepiej wykorzystać swoje zakłady.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *